KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388273
nr 1738 8273
Jack Eichborn
(1906-1981), Sverige
Oljemålning, Jack Eichborn (1906-1981), Brazzeri. Signerad. Olja på duk, 39x44 cm, yttermått inklusive ram: 50x55 cm
Jack Eichborn, svensk bildkonstnär född 1906 i Manchester, död 1981.
Utrop:
500 kr
måndag 10 november 2025
kl 20:19:29
Jack Eichborn
Läs mer om Jack Eichborn