KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388273

nr 1738 8273

Jack Eichborn

(1906-1981), Sverige

Oljemålning, Jack Eichborn (1906-1981), Brazzeri. Signerad. Olja på duk, 39x44 cm, yttermått inklusive ram: 50x55 cm

Jack Eichborn, svensk bildkonstnär född 1906 i Manchester, död 1981.

Utrop:

500 kr

måndag 10 november 2025
kl 20:19:29

Jack Eichborn

Läs mer om Jack Eichborn